Rolety zewnętrzne

Oferujemy rolety zewnętrzne, które powstają w murach naszej hali produkcyjnej. Wytwarzane są z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły przez kadrę naszych najlepszych pracowników. Oparte o profile renomowanych producentów takich jak Aluprof,  BeClever, Alutech, Building Plastics zapewniają długie lata bezawaryjnej pracy.

W naszej ofercie znajdą Państwo napędy ręczne, mechaniczne, półautomatyczne oraz napędy elektryczne wraz z systemami sterującymi. Bogata kolorystyka ożywi elewację Twojego domu i uczyni ją bardziej charakterystyczną, i atrakcyjną.

Każdą z produkowanych przez nas rolet możną sprzęgnąć z systemami sterowania wiodąch firm: Yooda, Inel, Somfy, Mobilus, Fibaro.

Walory użytkowe:
  • ochrona przed złodziejem
  • dodatkowa izolacja termiczna
  • chronią Twoją prywatność
  • izolują od hałasu
  • oszczędzają energię

Rolety antywłamaniowe

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji i montażu rolet zewnętrznych.  Przez ćwierć wieku wyprodukowaliśmy kilkanaście tysięcy sztuk. Ale to nie jest wszystko. Już ponad 10 lat wytwarzamy rolety antywłamaniowe w standardach odporności na włamanie RC2 i RC3. To najwyższa forma ochrony przeciwwłamaniowej. Proponowane konstrukcje stosowane są zarówno w systemach adaptacyjnych, jak i podtynkowych. 

Systemy roletowe

System adaptacyjny - standard na mur

W tym rozwiązaniu skrzynka roletowa umieszczona jest w widoczny sposób na elewacji budynku. Rozwiązanie klasyczne i tym samym ponadczasowe.

System podtynkowy BeClever

System ten charakteryzuje się tym, że skrzynka rolety znajduje się tuż nad oknem i od zewnątrz jest niewidoczna. Rewizja w środku. Montaż rolety wraz z osadzaniem okna.

System podtynkowy Integro

Standard rolet montowanych przed ocieplaniem budynku. Dostęp do skrzynki przez rewizję od zewnątrz. Specjalne kątowniki służące oparciu warstwy ocieplenia na krawędzi kasety.

Galeria

Kontakt

Dane adresowe

Barczak & Osiński

Osinowa 12D

61-451 Poznań

E-mail
Telefon