Żaluzje fasadowe i refleksole

Żaluzje fasadowe i refleksole już na dobre zagościły w naszym krajobrazie. Jeszcze kilka lat temu były domeną przede wszystkim biurowców ze szkła i aluminium. Dzisiaj klienci indywidualni bardzo chętnie sięgają po ten produkt i biorąc pod uwagę zmianę klimatu jakiej jesteśmy świadkami wydaje się, że jest to właściwa droga by zapewnić pomieszczeniom jeszcze więcej komfortu.

Żaluzje fasadowe - zalety i fakty

Naturalna klimatyzacja i oszczędność energii

Żaluzje fasadowe przyczyniają się do redukcji użycia urządzeń klimatyzacyjnych, co bezpośrednio przekłada się na oszczędność energii elektrycznej.

Komfort optyczny

Dzięki temu, że użytkownik może swobodnie regulować kąt nachylenia lameli uzyskuje on efekt zaciemnienia pomieszczenia zgodnie ze swoimi preferencjami.

Estetyka

Żaluzje fasadowe zmieniają wygląd obiektu czyniąc go bardziej nowoczesnym i designerskim. Lamele posiadają różne kształty, charakteryzują się lekkością i bardzo atrakcyjnym wyglądem.

Automatyka

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania systemu zapewnia możliwość zastosowania silnika oraz całej gamy automatyki pogodowej.

Trwałość

Konstrukcja zbudowana z aluminium lakierowanego proszkowo zapewnia maksymalną odporność na warunki atmosferyczne.

Uniwersalność

Do wyboru kilka wariantów osłon. W zależności od potrzeb inwestora system będzie zamontowany na fasadzie budynku lub ukryty w ociepleniu.

Refleksole - zalety i fakty

Naturalna klimatyzacja i oszczędność energii

Refleksole z najwyższej jakości tkaninami przyczyniają się do zachowania stałej i komfortowej temperatury w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych. Tym samym urządzenia klimatyzacyjne mogą pracować z mniejszym obciążeniem, co bezprośrednio przekłada się na oszczędność energii elektrycznej.

Najwyższa jakość tkanin

Najwyższej jakości tkaniny techniczne gwarantują skuteczną barierę optyczną dla wpadającego do pomieszczenia światła.

Estetyka

Dzięki refleksolom podkreślona zostaje indywidualna architektura budynku. Bogata oferta kolorystyczna i różne strukturom tkanin pozwalają na idealne wkomponowanie systemu w otoczenie.

Automatyka

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania systemu zapewnia możliwość zastosowania silnika oraz całej gamy automatyki pogodowej.

Trwałość

Gwarancją długotrwałego użytkowania systemów są solidna alumionowa konstrukcja lakierowana proszkowo i najwyższej jakości tkaniny z włókien poliestrowych lub szklanych.

Uniwersalność

Dostępnych jest kilka wariantów i wielkości. Refleksole montujemy w zależności od potrzeb we wnęce okiennej, na ścianie lub fasadzie budynku.

Kontakt

Dane adresowe

Barczak & Osiński

Osinowa 12D

61-451 Poznań

E-mail
Telefon